Rozhovor s Lukášem Rakowskim

Rozhovor s útočníkem Lukášem Rakowskim

article preview

Dnes si popovídáme s útočníkem Lukášem Rakowskim

img_2193.jpgHned v úvodu bych zavzpomínal  ještě na loňskou sezonou jak jí hodnotíš.

Loňskou sezónu nehodnotím příliš kladně. Jak z hlediska týmu, tak i svůj osobní příspěvek mužstvu. Myslím si, že máme tým do první trojky (minimálně) tudíž je každé místo pod bednou zklamání. A co se týká mě osobně. Nebyl jsem tak platným hráčem jak jsem sám předpokládal a jak by asi očekávali spoluhráči v týmu.

Působíš v Relaxu od roku 2009 co se ti v mužstvu libí co bys naopak změnil.

Na týmu Relaxu se mi líbí především parta a pohodová atmosféra. Kdykoliv máme “trénink“, vždy si zahraju skvělý fotbálek a užiju hodně srandy. A co bych změnil?? Nevím… o tom jsem nikdy nepřemýšlel… snažím se myslet na to pozitivní a v týmu Relaxu je toho pozitivního mnoho.

Jak se ti libí kolektiv co říkáš akcím, které jsou každým rokem pořádané.

Jak jsem napsal výše… parta a pohoda je silnou zbraní Relaxu a akce jsou vždy parádní. Bohužel se jich z časových důvodu nemohu vždy zůčastnit.

img_2161.jpg

Co říkáš na městskou ligu jako takovou myslíš že má dobrou úroveň.

Městská liga má dobrou úroveň, ale myslím si, že by se pár změn hodilo. Kupříkladu kontumací zápasu bylo letos nepočítaně.

Jak se ti hraje za relax v městské lize jsi spokojen s přestupem z dřevovýroby za kterou si působil v městské lize.

Určitě jsem spokojen. Nikdy jsem nepatřil mezi členy Dřevovýroby, ikdyž s Jurkou Klapsiou jsem hrál na mnoha turnajích. Za dřevovýrobu hrála půlka mého mateřského klubu :-D ( autodoprava Gajdzica ), ale po nějakém čase jsem se z důvodu vytíženosti rozdělili. Po čase přišla nabídka Relaxu a já jsem jí s díky přijal. Mužstvo Relaxu hraje kombinační a místy :-D technicky fotbal. Což, ačkoli nejsem žádny hračička, mi vyhovuje.

Jak vidíš zimní přípravu která už začala v prosinci 2010 na novou sezonu 2011. Konkurenci 25 hráčů širšího kádrů.

Zimní příprava je zatím skvělá. Každý trénink má švih a tempo .

img_2540.jpg V roce 2009 jsi se přidal k Relaxu společně s Adamem Brzezinou myslím že patříte k oporám týmu jak se ti s Adamem hraje.

Jak jsem psal výše. Minulou sezonu jsem určitě očekávání nenaplnil, a proto doufám, že příští sezonu bude mnohem lepší. Samozřejmě Adam je skvělý hráč a super člověk, takže mít ho v týmu je veliká výhoda. Letos jsme se na hřišti moc nepotkávali, ale kdykoli jsem s ním na hříšti, nutí mně vydat ze sebe to nejlepší. :-D

Myslíš, že Relax někdy ještě stane na nejvyšším stupínku Městské ligy  naposled to bylo v roce 2001 před deseti lety.

Tak to je samozřejmost. Kdybych v to nevěřil, tak bych byl špatným hráčem.

Jak vidíš svou budoucnost v týmů který letos oslaví 24 let od svého založení.

Má budoucnost záleží především na představách kapitána (takže Luke, kdy jdeme na pivo :-D) a také na pracovní vytíženosti. Pokud mi to čas a práce dovolí, budu vždy připraven!!! :-D

Chtěl bych se zeptat s kým si nejvíce rozumíš na hřišti.

Na hřišti si nejvíc rozumím s hráči, kteří mi dají míče do běhu. :-D Jak jsem výše napsal, nejsem žádný technik, tudíž je mou hlavní zbraní rychlost a tah na branku. No a když dostanu krásný pas za obranu od Boba ( Lukáš Potůček ), Lukeho Turoňe, Zdeňka Turoně nebo Ládi Sliže, tak jsem spokojen. :-D

Máš výbornou kondici jak si ji udržuješ.

Udržet kondici je těžší a těžší a tak teď denně cvičím a třikrát týdně mám fitko.

img_2551.jpg

Procestoval ji už hodně kde se ti nejvíc líbilo kde bys ses určitě vrátil podívat.

Procestoval jsem toho opravdu mraky, ale většinou jsem viděl jen hotel a stadion. :-D takže stadion byl asi nejkrásnější  v Detroitu a hotel asi v Čině :-D. Podívat bych se však chtěl do New Yorku nebo na nějaký zápas Realu Madrid…

Relax se v létě bude účastnit určitě nějakého turnaje uvidíme tě v sestavě .

Pokud mi zdraví a povinnosti dovolí, jsem ready:-D

Doufám že tě v relaxu uvidíme ještě dlouho oblékat dres a že i oslavíš nějaký ten titul s týmem . Děkuji za rozhovor.